Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabı | Yeni Boy

Slide

Gizli Topuklu
Boy Uzatan Ayakkabılar

Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabı ile
Anında +9CM'e Kadar Uzama Sağlayarak
Hayatınıza Katacağı Özgüven Artışıyla
Daha Mutlu ve Özgüvenli Olma Şansı Yakalayın!

1395.99 TL Ürün Detayları Detaylı Bilgi
Ücretsiz Kargo

Limit Olmaksızın Ücretsiz Aynı Gün Kargo

Ücretsiz İade

7 Gün İçinde İade Seçeneği

Güvenli Alışveriş

256 BİT Güvenli Ödeme Sistemi

En Çok Satan Ürünler


Tüm Ürünleri Gör

Yeni Gelen Ürünler


Tüm Ürünleri Gör

%100 Yerli El Yapımı
En Kaliteli Ürün Garantisi

Her kategoriden gizli topuklu ayakkabı çeşidi ile sizlere daha uzun gözükmeniz için kaliteli ayakkabılar sağlamaya devam ediyoruz.


Tüm Ürünleri Gör

Yeni Boy

Biz Kimiz ?

Başında bir psikolojik danışmanın olduğu bu şirket siz değerli müşterilerimizi anlama ve hizmet etme çabasıyla kurulmuştur. Ekibimiz yıllardır kısa boylu hisseden ve daha uzun boylu görünmeyi hayal edenlere en iyi çözümler için çalışmalarını sürdürmektedir. Merkezi İstanbul’da yer alan şirketimiz boy uzatan ayakkabı ve gizli tabanlık sektörünün öncülerindendir.
0
Yıllık Tecrübe
0
Kişilik Ekip

Üstün Kalite

5 Yıldır Süren Boy Uzatma Serüveni

Ücretsiz Kargo

Limit Olmaksızın Ücretsiz Aynı Gün Kargo

Ücretsiz İade

7 Gün İçinde İade Seçeneği

Güvenli Alışveriş

256 BİT Güvenli Ödeme Sistemi

Gizli Topuklu Boy Uzatan Erkek Ayakkabı Nedir?

Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabı, standart ayakkabılardan farklı olarak topuktan yükselen kısmı daha yüksek tasarlanan ve buna uygun özel kalıplar yardımıyla mahir ellerde kesilerek hazırlanan, içerisine gizlenen extra yükseltici taban ile desteklenmiş hakiki deri malzemeden üretilmiş ayakkabılardır.

Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabılar, ideali ortalama +7cm olmakla beraber, değerli müşterilerin tercihine bağlı olarak +5cm’den +9cm’e kadar uzama sağlar.

Bu tasarımlar dışarıdan fark edilmediği gibi, Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabı kullanan bireyler de ayak rahatlığı açısından normal kesim bir ayakkabıdan farksız olduğunu, ortalama 2-3 gün içerisinde ayaklarının ayakkabıya uyum sağladığını görecektir.

Ayakkabının içerisindeki Boy Uzatan Gizli Tabanlığın ayak ortopedisine uyumu ve yumuşaklığı uzun süreler ayakta durulsa bile rahatlık ve konfor hissi vermektedir.

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.