Boy Uzatan Ayakkabı Kullanım Farkı

Ayakkabılı ve Ayakkabısız Boy Farkı

Gizli topuklu boy uzatan ayakkabı, standart ayakkabılardan farklı olarak topuktan yükselen kısmı daha yüksek tasarlanan ve buna uygun özel kalıplar yardımıyla mahir ellerde kesilerek hazırlanan, içerisine gizlenen extra yükseltici taban ile desteklenerek hakiki deri malzemeden üretilmiş ayakkabılardır.

Yeni Boy marka boy uzatan gizli topuklu ayakkabılarımızı tercih eden kişiler ile yaptığımız çekimler sonrası elde ettiğimiz, ayakkabısız ve ayakkabılı fotoğraflar arasındaki boy farkını net olarak görebilmeniz için siz değerli müşterilerimize yardımcı olacak görseller hazırladık. 

Fotoğraftaki müşterimiz süet bağcıklı model ayakkabıyı tercih ederek +7 cm uzama elde etmiştir. 

Fotoğraftaki müşterimiz en çok tercih edilen mat deri klasik ayakkabıyı seçerek +7 cm uzama elde etmiştir. 

Yeni Boy markalı boy uzatan gizli topuklu ayakkabımızı tercih eden bireylerin ayakkabılarımız ile elde edeceği uzama yukarıdaki görsellerde açıkça görülmektedir. 

Erkek giyim ve ayakkabı sektöründeki gelişmeler sayesinde bulunan bu son teknoloji gizli topuklu boy uzatan ayakkabı tasarımları, erkeklerin özgüvenini yukarı yönde etkileyerek sosyal hayatlarındaki mutluluk ve başarıyı arttırmaktadır.

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Aramanızı girin ve enter tuşuna basın