Boy Uzatma Aparatları Kullanan Ünlüler

Blog küçük resmi

Kimi ünlüler özel hayatlarında boylarıyla barışıkken, sahnede heybetli görünmek için farklı çözüm yollarına başvurmaktadır. Bunlara en iyi örnek 1,69 boyundaki megastarımız Tarkan’ın boyu uzun görünsün diye konserleri sırasında boy uzatan gizli topuklu ayakkabılar tercih ettiğini biliyoruz. Gizli topuklu boy uzatan ayakkabılar kısa süreli çözüm arayanlar tarafından özel günlerde pratik ve ergonomik olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. 1.68 boyundaki Kenan Doğulu da aynı yöntem ile boyunu 7-9 cm’e kadar uzun gösteriyor.

Hazal Kaya ve Beren Saat’in ise uzun görünmek için farklı bir yöntemleri var. 1,60 boyundaki Hazal Kaya’nın “Adını Feriha Koydum” adlı dizinin çekimlerinde, ayağının altına takoz koyduğunu öğrenmek, izleyicilere şok etkisi yaratmıştı. Bunun üzerine Hazal Kaya, takoz kullanmanın sahnede bir gereklilik olduğunu söylemişti. Çünkü rol arkadaşı Çağatay Ulusoy 1,88 boyundaydı. Hazal Kaya, açıklamasında boyunun kısa olmasını asla kendine dert etmediğini de açıklamıştı. Daha sonraki yapımlarında da takoz kullanmaya devam eden oyuncu karelerini kendi çekerek magazinlere servis etmiştir.

Sonrasında Beren Saat’in de “Fatma Gül’ün Suçu Ne” adlı dizide takoz yöntemiyle boyunu uzun gösterdiği öğrenildi. Beren Saat 1,67 boyundayken, rol arkadaşı Engin Akyürek 1,90 boyundaydı. Takozlu fotoğraflar medyada uzun uzun konuşuldu.

Eski Fransa cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy kendisinden uzun liderler ile arasındaki boy farkını kapatmanın yöntemi olarak hem gizli topuklu boy uzatan ayakkabıları tercih ediyor hem de konuşmalarını yaparken takoz kullanıyor. Fransız televizyonu Canal Plus’ta yayınlanan görüntülerde, Sarkozy’nin tören sırasında yaptığı konuşmadan hemen önce takozunun kürsünün önüne konulduğu görülmüştü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Aramanızı girin ve enter tuşuna basın