Gizli Topuklu Erkek Spor Ayakkabılar

Siyah Renk Bloklu +8cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Erkek Spor Ayakkabı

Gizli topuklu boy uzatan erkek ayakkabıların kullanım alanı sadece klasik veya damatlık değildir. Spor bir tarza sahip erkekler ve günlük hayatta rahatından ödün vermek istemeyenler için de son model gizli topuklu erkek spor ayakkabılarıyla boy uzatmak mümkündür. Dışarıdan fark edilmeyeceği için kısa paçalı pantolonlar, denimler, eşofmanlar ve şortlarla bile kullanımında rahatsızlık vermez.

Gizli topuklu erkek spor ayakkabı tasarımları dışarıdan fark edilmediği gibi, gizli topuklu boy uzatan ayakkabı kullanan bireyler de ayak rahatlığı açısından normal kesim bir ayakkabıdan farksız olduğunu, ortalama 2-3 gün içerisinde ayaklarının ayakkabıya uyum sağladığını görecektir. Ayakkabının içerisindeki boy uzatan gizli tabanlığın ayak ortopedisine uyumu ve yumuşaklığı uzun süreler ayakta durulsa bile rahatlık ve konfor hissi vermektedir.

Gizli topuklu erkek spor ayakkabılar ortalama +7cm olmakla beraber, müşterilerin tercihine bağlı olarak +5cm’den +9cm’e kadar uzama sağlar.

Erkek giyim ve ayakkabı sektöründeki gelişmeler sayesinde bulunan gizli topuklu boy uzatan ayakkabı tasarımları, erkeklerin özgüvenini yukarı yönde etkileyerek sosyal hayatlarındaki mutluluk ve başarıyı arttırmaktadır.

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Aramanızı girin ve enter tuşuna basın