Hangi Ayakkabı, Hangi Pantolonla Kombinlenir ?

Hangi Ayakkabı, Hangi Pantolonla Kombinlenir ?

Jeanler, keten, kadife, kanvas ve kumaş pantolonların altına ayakkabı seçimi yaparken şık ve havalı görünmek için parçaların birbiriyle uyumuna dikkat etmek gerekir

Dar parça kot pantolonların altına makosen veya sneaker ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Skinny kalıp, özelliği gereği ayakkabıyı daha çok ön plana çıkarmaktadır.

Beyaz Renk Bloklu +8cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Spor Ayakkabı Erkek Sneaker

Normal kalıp kot pantolon söz konusu olduğunda daha çok seçenekli kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Şık bir görünüme kavuşmak amaçlıyorsanız Oxford ve Derby ayakkabıları, önceliğinizi giyim konforuna veriyorsanız Slip-On modelleri tercih ederek ayaktaki rahatlığını hissedebilir, normal kalıp kotlarla bile havalı bir stile sahip olabilirsiniz. Kotun rengine zıt olarak ayakkabının rengini daha canlı seçerek dikkatleri üzerinize çekmeniz ve kombininizin yıldızını ayakkabınız yapmanız mümkün olacaktır.

Hangi Ayakkabı, Hangi Pantolonla Kombinlenir ?

Kumaş pantolonları günlük giyimde tercih edenlerin sayısında hızlı bir artış gözlemleniyor. Son zamanlarda moda sektöründe yaygınlaşan rahatlığın ön plana çıktığı tasarımlar sayesinde kumaş pantolonlar kesim ve kumaş seçimi olarak daha sportif hale getirmiş durumda. Bu durum da kumaş ile sneaker ayakkabı kombini yapılabilmesini kolaylaştırıyor. 

Siyah Renk Bloklu +8cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Erkek Spor Ayakkabı

Kumaş pantolonların klasik ayakkabılarla mutlak uyumu yakaladığı düşünülebilir. Ancak her erkek klasik de olsa siyah rengi tercih etmek zorunda değil. Kumaş pantolon ve ayakkabı uyumunda renk geçişini yakın tonlarda tutabilirsiniz. Lacivert ve gri kumaş altına kahve, taba tondaki bir deri ayakkabı oldukça yakışacaktır. Makosen, Monk Strap, Derby, Oxford gibi ayakkabı çeşitlerinin tasarımsal zenginliğini kombininizde kullanarak ortaya benzersiz bir stil çıkarabilirsiniz.

Özel Koleksiyon Siyah Mat Deri Tokalı +7 veya +9cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Klasik Damatlık Ayakkabı Kundura

Kombinlemesi en zor gibi görünen kadife pantolonlar kumaş özelliği gereği kışın tercih edildiği için ayakkabı seçiminizde botları ön plana çıkarabilirsiniz. Eğer kahve tonlarında bir kadife pantolon giyiyorsanız, bottaki tercihiniz de kahve tonları olmalıdır. Bu kombinlerde sert renk geçişleri pek uyumlu olmayacaktır. Oxford ve Derby ayakkabıları da kadifelerle kombinde değerlendirebilirsiniz. Son zamanlarda çokça tercih edilen Monk Strap ayakkabıların kadife pantolonlarla iyi bir ikili olduğu görülüyor.

Aksesuar Detaylı Kahverengi +7/+9 cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Erkek Ayakkabı Damatlık Kundura

Ayakkabı seçiminin sosyal ve iş yaşamınızda size şık bir imaj sağlayabileceği unutulmamalı. Yeni Boy olarak siz değerli müşterilerimizin hayatlarına daha mutlu ve özgüvenli devam edebilmesi için, ürettiğimiz gizli topuklu boy uzatan ayakkabıların tasarımlarını, günümüz modasına uygun ve hemen hemen her kombininizle kullanabileceğiniz tarzlarda olmasına dikkat ediyoruz. Dışarıdan asla fark edilmeyeceği için ayakkabılarımızı dar paça kotlarınızın altına veya kumaş ve kot şortlarınızla bile gönül rahatlığı ile kombinleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Aramanızı girin ve enter tuşuna basın