Kimler, Neden Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabı Tercih Eder ?

Aksesuar Detaylı Oxford Model Deri +7/+9 cm Boy Uzatan Gizli Topuk Erkek Ayakkabı Damatlık Kundura

Yapılan bilimsel araştırmalar göstermiştir ki boy uzunluğu özgüven artışı sağlayarak sosyal hayattaki mutluluk ve başarıyı olumlu yönde etkiler. Yayınlanan son verilere bakarak Türk erkeğinin ortalama boyunun 1,72cm uzunluğunda olduğunu görüyoruz. Sosyal hayatlarında boyundan rahatsız olan her birey bunun en hızlı ve güvenilir çözümü olarak Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabıları tercih etmektedir.  

Oxford Model Rugan +7/+9 cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Erkek Ayakkabı Damatlık Kundura

Kadınlar gibi modern erkeklerin de düğün, kutlama ve bayramlar gibi özel günlerinde kendilerinin bakım ve giyimlerine daha fazla dikkat ettikleri gözlemlenir. Bu özeni gösterirken boy konusunda da Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabıları tercih ederek şıklıklarını tamamlarlar.

Boyu uzun olduğu halde eşleri uzun olan beyler de, eşleri topuklu ayakkabıları tercih ettiği zamanlarda kendilerini kısa hissetmemek için de Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabıları tercih eder.

Beyaz Renk Bloklu +8cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Spor Ayakkabı Erkek Sneaker

Sadece klasik veya damatlık olarak değil günlük spor şıklıktan yana olanlar için de birçok Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabı seçeneği mevcuttur.

Bu tasarımlar dışarıdan fark edilmediği gibi, Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabı kullanan bireyler de ayak rahatlığı açısından normal kesim bir ayakkabıdan farksız olduğunu, ortalama 2-3 gün içerisinde ayaklarının ayakkabıya uyum sağladığını görecektir. Ayakkabının içerisindeki Boy Uzatan Gizli Tabanlığın ayak ortopedisine uyumu ve yumuşaklığı uzun süreler ayakta durulsa bile rahatlık ve konfor hissi vermektedir.

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Aramanızı girin ve enter tuşuna basın